Chemické stroje

I přes upadající odvětví v péči o oděvy jsou tyto stroje stále žádané. Námi zastoupena značka Italclean je nejjednodušší variantou chemických strojů bez zbytečných ozdobných prvků, splňující veškeré požadavky pro provoz chemických čistírenských strojů v Evropě. Chemické čistírenské stroje Italclean jsou v základu navržené jako plně využitelný stroj pro čištění oděvů a s řadou doplňků se stávají specielními stroji pro čištění veškerých druhů oděvů.

Pro vybavení provozu chemických čistíren oděvů nabízíme ucelenou řadu chemických čistírenských strojů používající k čištění nejběžnější rozpouštědlo PER. Chemické čistící stroje Italclean se vyznačuje jednoduchou konstrukcí bez zbytečných okrasných prvků a tím i přijatelnou cenou na trhu. Díky řady strojů s plněním od 6kg prádla do 80kg prádla a různou volbou vybavení dle požadavků zákazníka je i přes málo známou značku v České i Slovenské republice dodáno několik desítek těchto strojů.

Konstrukce chemických strojů Italclean je vhodná pro čištění civilních oděvů a zároveň i pracovních oděvů nebo oděvů vyžadující specielní zacházení jako jsou kožené výrobky.

Důležitým faktorem kvality služeb chemické čistírny oděvů je umění odstranit různé skvrny. Tento pracovní proces je nejlépe provádět na jednoduché detašé, která nezabírá téměř žádný prostor a díky pojízdnému systému, můžete jej schovat kdekoliv v čistírně.

Při volbě žehlení, vyžadujte odsávací a profukovací žehlící desku s vyhříváním, přídavné rameno pro žehlení rukávů. Pro zpříjemnění práce nabízíme sestavu se světelnou rampou a různé váhy žehličky. U žehliček se nesmí zapomenout na teflonovou botu, která zajistí méně agresivní dopad páry na látku a zároveň ochranu látky před spálením. Pro zpracování kabátů je dobrým pomocníkem propařovací pana nebo kabina. Po vyčištění kabátu je díky propařovací panně v krátkém času za pomocí páry a velkému množství vzduchu kabát vyžehlen. Pouze se dožehlí podšívka a kabát je hotový.

Pro expedici doporučujeme balení oděvů do ochranné folie na drátěném ramínku, které si spokojený zákazník odnáší domů. Balička do fólie může být stolová, nástěnná nebo na samostatném stojanu.