VYBAVENÍ ČISTÍREN

Nové technologie čistíren jsou profesionální, efektivní, úsporné, šetrné k údržbě prádla a ohleduplné k životnímu prostředí. Počínaje detašováním přes chemické stroje, žehlicí lisy, žehlící prkna, napařovací panny až po baličky na prádlo.

CHEMICKÉ STROJE ITALCLEAN
Nejjednodušší varianta chemických strojů. Splňuje veškeré požadavky pro provoz chemických čistírenských strojů v Evropě, jednoduchá konstrukce bez zbytečných okrasných prvků a s přijatelnou cenou. Řady strojů s plněním od 6 do 80 kg prádla. Vhodné pro čištění civilních oděv, pracovních oděvů nebo oděvů vyžadujících speciální zacházení jako jsou kožené výrobky.
ŽEHLENÍ
Nabízíme jednoduchá žehlicí prkna, lisy a napařovací panny, které se vejdou do těch nejmenších prostorů – BIEFFE, SILC
Stejně tak průmyslové mandly pro zpracování většího množství prádla – DOMUS, LACO, GRANDIMPIANTI
Automatické stroje, které zpracují až 25 000 kusů za hodinu – JENSEN
VYVÍJEČE PÁRY
Dodáváme elektrické vyvíječe páry výrobce BIEFFE a SILC s výkonem od 2kW do 108 kW s nebo bez kondenzační nádrže.
Jsme schopni dodat také plynové vyvíječe za spolupráce se subdodavatelem.
DETÁŠ
Chemické prostředky na praní. Všechny naše pračky umí mokré čištění – jedná se o nastavení bubnu, ohřevu a množství vody.
ÚPRAVA VODY
Dodáváme a instalujeme úpravny vod pro praní a vyvíječe páry. Veškeré námi dodávané stroje je možné dovybavit druhým vypouštěcím ventilem pro recyklaci vody, a stejně tak jsou schopny si přímo ovládat čerpadlo pro napouštění recyklované vody.
ZMĚKČOVAČE A FILTRY
Kromě zařízení pro recyklovenou vodu jsme pro naše prádelenské stroje schopni dodat také změkčovače vody a různé vodní filtry na základě vašich specifických potřeb.