SLUŽBY

Naše firma RTL servis poskytuje širokou škálu služeb od zajištění servisu, dodání technologii, až po konzultace.

ZAJIŠŤUJEME SERVIS
Opravujeme stroje, provádíme pravidelný i záruční servis a provádíme běžné i akutní opravy v České republice i na Slovensku. Pro technologii značky Jensen zajišťujeme servis po celé Evropské unii.
SEŽENEME NÁHRADNÍ DÍLY
Na našich skladech máme k dispozici základní náhradní díly pro všechna zařízení, která prodáváme, a seženeme pro vás náhradní díly pro všechny značky, které opravujeme.
DODÁVÁME TECHNOLOGIE
Dodáváme veškeré zařízení prádelen a čistíren – pračky, sušiče, mandly, hygienické pračky, chemické stroje, žehlicí prkna, napařovací panny, vyvíječe páry.
PRODÁVÁME PROVOZNÍ DOPLŇKY
Nabízíme škálu provozních doplňků prádelen a čistíren (vosky, čisticí pláty, voskovací plachty, vodicí tkanice mandlů, nábaly mandlů různých značek, nábaly a potahy žehlicích prken různých značek, teflonové potahy žehliček, dávkovací čerpadla).
POSKYTUJEME KONZULTACE
Zajišťujeme odborné konzultace, poradenství a dodávku technologii přímo na základě Vašich požadavků nebo nastínění Vaší problematiky.
Naši obchodní zástupci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a rádi Vám pomůžou s návrhem prádelny tak, aby byla investice efektivní a technologie úsporná
NAVRHNEME VAŠI PRÁDELNU
Realizujeme prádelny na klíč. Navrhneme kompletní prádelnu na základě všech vašich požadavků a specifik, která je zároveň nejlepším možným řešením pro vaše potřeby.