PRŮMYSLOVÉ SUŠIČE


ŘADA ECO ENERGY

Největší úspory energie při sušení. Inteligentní kontrola vlhkosti. Inteligentní recyklace vzduchu. Termální izolace stroje a dveře s dvojitým sklem. Optimalizované axiálně-radiální proudění vzduchu. Integrovaný protipožární systém.

ŘADA DYNAMIC

Vysoce efektivní průmyslový sušič se systémem axiálně-radiálního proudění vzduchu. Za příplatek je lze vybavit integrovaným protipožárním systémem nebo inteligentní kontrolou vlhkosti.

ŘADA COMFORT

Základní sušič se systémem axiálně-radiálního proudění vzduchu. Místo displeje TOUCH II má M programátor, který dovoluje ovládat čas a teplotu během sušení

ŘADA ESSENTIAL

Efektivní levný sušič s velmi dobrým výkonem. Stejně jako řada COMFORT má M programátor k ovládání času a teploty během sušení.

SOFT DRY
Všechny řady sušičů kromě ESSENTIAL mají funkci SOFT DRY (jemné sušení), kdy má buben vyražené otvory – na vašem prádle nebudou žádné bubnové oděrky.

COOL DOWN
Všechny průmyslové sušiče DOMUS obsahují funkci COOL DOWN (ochlazení). Na konci cyklu dojde k pomalému ochlazení prádla, čímž se zabrání pokrčení a žmolkování prádla.

TOUCH II
Řada ECO ENERGY a DYNAMIC mají velkou dotykovou obrazovku o velikosti 7“. Možnost přidání vlastního loga, reklamních a instruktážních videí (vhodné především pro samoobslužnou verzi) i připojení USB.

MINCOVNÍK
Sušiče DOMUS lze zakoupit i ve verzi s mincovníkem na vámi požadovanou měnu. Možnost vzdálené platby.

MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
Sušiče řady ECO ENERGY a DYNAMIC dokážou pracovat s prádlem, které bylo vypráno metodou WET CLEANING