Historie společnosti
Firma RTL servis s.r.o. se zabývá servisem výhradně prádelenských a čistírenských strojů, od těch nejmenších praček, sušičů, žehliček a mandlů až po velké tunelové pračky, a prodejem náhradních dílů pro tyto stroje. Zprostředkováváme prodej prádelenských a čistírenských zařízení, ať už strojů nebo různých doplňků do prádelen a čistíren a stejně tak zařizujeme jejich instalaci. Potrpíme si na kvalitu našich služeb a jejich široké zaměření.
Firma vznikla v roce 2013 po rozšíření malé servisní organizace, fungující v Rýmařově od roku 1996. Již od svého založení zastupovala společnost RTL servis s.r.o. řadu významných dodavatelů prádelenské a čistírenské technologie po České republice a Slovensku. Patřili mezi ně například VVM-Ipso, Primus, Kovoslužba OTS, Ecolab, Jensen a řada dalších malých servisů.
Jak firma postupně rostla, rozšířila se také oblast v jejího působení nejen na servis, ale také na prodej prádelenských zařízení. V roce 2015 v návaznosti na to vznikla dceřiná obchodní společnost DOMUS Laundry CZ s.r.o., pod níž spadá prodej prádelenských zařízení DOMUS a jejich instalace.
DOMUS Laundry CZ s.r.o. je česká pobočka firmy DOMUS Laundry z korporace ONNERA Group. DOMUS Laundry Company má 9 výrobních závodů po celém světě a zaměstnává více než 2000 odborníků. Její produktová řada zahrnuje široký rozsah praček, sušičů či mandlů, ze kterých si může zákazník vybrat přesně ty, které mu na míru sedí. Stroje společnosti DOMUS jsou vždy technologicky a co se týče funkcí o krok napřed, a velmi zaměřené jsou také na úsporu energie a efektivitu.
V roce 2022 jsme v České republice výhradními servisními zástupci pro značky Jensen, DOMUS, LACO, BIEFFE a Valmet. Opravujeme také stroje Krebe-Tippo, Girbau, Electrolux, Danube, Kaan, Grandimpianti, Sidi, SILC, Italclean, Renzacci, Suprema, Bowe, Fibrimatic, Realstar, Unimac, Lavatec, Ponny a Ecolab. 
Máme řadu externích techniků po České republice, vlastní vozový park a vlastní převážnou část nemovitostí. Zaměřujeme se pouze na dodávání technologie, servis a na prodej náhradních dílů. NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM TEDY NEKONKURUJEME a ani nebudeme.

Společnost RTL servis s.r.o. najdete na třídě Hrdinů 595/35 v Rýmařově a v roce 2021 jsme také otevřeli novou pobočku v Olomouci na Hodolanské 413/32. Stále nepolevujeme na snaze naše služby co nejvíce zkvalitňovat a rozšiřovat a stejně tak roste i portfolio strojů a vybavení, které jsme schopni vám nabídnout.