Historie společnosti
Firma RTL servis s.r.o. provádí opravy profesionální prádelenské techniky, mezi které patří servis průmyslových praček, od těch nejmenších až po velké tunelové pračky, servis sušičů, malých žehliček i těch největších mandlů, a servis chemických strojů. Stejně tak prodáváme náhradní díly pro tyto stroje a vybavení prádelen a čistíren. Prodáváme čistírenská a prádelenská zařízení a stejně tak zařizujeme jejich instalaci. Potrpíme si na kvalitu našich služeb a jejich široké zaměření.

Firma vznikla v roce 2013 po rozšíření malé servisní organizace, fungující v Rýmařově od roku 1996. Již od svého založení zastupovala společnost RTL servis s.r.o. řadu významných dodavatelů prádelenské a čistírenské technologie po České republice a Slovensku. Patřili mezi ně například VVM-Ipso, Primus, Kovoslužba OTS, Ecolab, Jensen a řada dalších malých servisů.
Jak firma postupně rostla, rozšířila se také oblast v jejího působení nejen na servis, ale také na prodej prádelenských zařízení. V roce 2015 v návaznosti na to vznikla dceřiná obchodní společnost DOMUS Laundry CZ s.r.o., pod níž spadá prodej prádelenských zařízení DOMUS a jejich instalace.
DOMUS Laundry CZ s.r.o. je česká pobočka firmy DOMUS Laundry z korporace ONNERA Group. Její produktová řada zahrnuje široký rozsah praček, sušičů či mandlů. Stroje společnosti DOMUS jsou vždy technologicky a co se týče funkcí o krok napřed, a v popředí je především úspora energie a efektivita.
V roce 2022 jsme v České republice výhradními servisními zástupci pro značky Jensen, DOMUS, LACO, BIEFFE a Valmet. Prodáváme stroje Krebe-Tippo, Grandimpianti, SILC, Italclean. Opravujeme také stroje Krebe-Tippo, Girbau, Electrolux, Danube, Kaan, Grandimpianti, Sidi, SILC, Italclean, Renzacci, Suprema, Bowe, Fibrimatic, Realstar, Unimac, Lavatec, Ponny a Ecolab. 
Máme řadu externích techniků po České republice, vlastní vozový park a vlastní převážnou část nemovitostí. Zaměřujeme se pouze na dodávání technologie, servis a na prodej náhradních dílů. NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM TEDY NEKONKURUJEME a ani nebudeme.

Společnost RTL servis s.r.o. najdete na třídě Hrdinů 595/35 v Rýmařově a v roce 2021 jsme také otevřeli novou pobočku v Olomouci na Hodolanské 413/32. Stále nepolevujeme na snaze naše služby co nejvíce zkvalitňovat a rozšiřovat a stejně tak roste i portfolio strojů a vybavení, které jsme schopni vám nabídnout.